Wolontariat w EFS

Jeśli zależy Ci na tym, żeby samodzielnie budować swój własny naturalny dom lub domek, masz czas i chęć nauczyć się jak wykonywać konstrukcje drewnianą, słomować, tynkować gliną, to dobrym rozwiązaniem jest uczestnictwo w wolontariacie w EFS.

Ponieważ jestem europejskim trenerem budownictwa naturalnego, lubię uczyć ludzi i robię to ponad 20 lat, to w ciągu kilku tygodni można zdobyć W EFS bardzo dużo wiedzy.

Ta oferta jest skierowana do ludzi, którym zależy na nauce budownictwa naturalnego, z reguły pracujemy ok. 6-8 godzin dziennie, ale może się zdażyć, że trzeba będzie popracować do 11 godzin, żeby coś skończyć danego dnia.

Zakwaterowanie jest w słomiano- glinianym domku, jest prysznic z ciepłą wodą, mała kuchnia, choć jedzenie przygotowujemy wspólnie i razem jemy.

Jest też oczko i sauna do relaksu po ciężkiej pracy 😉 Gdy jest większa ekipa to pieczemy pizzę w piecu i gramy przy ognisku;-)

Przyjeżdżają do mnie ludzie z całego świata: Australii, Stanów, Tajwanu, Irlandii, Holandii, Niemiec, Estonii, Słowenii czy Polski.

Jeśli jesteś zainteresowany, to proszę obserwować stronę, tam ogłaszam terminy wolontariatów i co będziemy robili, warto też się skontaktować na efs@adres.pl