czerwiec22_1

Wakacyjny plan szkoleń

Po długich dywagacjach z kalendarzem w dłoni🧐😅🤯 ustaliłem plan wakacyjnych szkoleń💪🤙🤓, montażów słomiaków i budowania naturalnego w EFS(Stoczki koło Sieradza).
 
Popatrzcie poniżej czy jest coś, czego chcielibyście się nauczyć i proszę pamiętać, że zazwyczaj mam więcej chętnych niż miejsc, bo zależy mi na jakości szkoleń i grupy są ograniczonej wielkości.
 
15-17 lipca Woda i Tworzenie Oazy Życia na działkach, będziemy budować naturalny staw kąpielowy, podzielę się wiedzą z nawadniana roślin, oczyszczania wody, tworzenia siedlisk dla płazów, gadów i owadów. Potem zrelaksujemy się poprzez rytuał saunowy gdzie połączymy elementy ognia i wody, muzyki i dotyku witkami.
Stoczki, k. Sieradza koszt około 900zł/ osoby, szczegóły w kolejnym poście
 
20-24 lipca szkolenie z samodzielnego wykonywania słomiaków teoria i praktyka(proszę spojrzeć na posty wcześniejsze, tam jest to szczegółowo opisane)
Będziemy budować słomiaka techniką loadbearing z wyjątkowym dachem, który będzie sauną słomianą w przyszłości, będzie trochę tynków glinianych, fundamenty punktowe, pracy z oczkiem wodnym- pokażę jak się przesuwa ciężkie kamiory(200-400 kg),
Będzie bardzo dużo, mocno skoncentrowanej wiedzy i chyba będzie to jedyne szkolenie z budowy słomiaka samonośnego okrągłego w Polsce.
Stoczki, k. Sieradza koszt około 1400zł/ osoby, szczegóły niedługo w osobnym poście)
 
11-15 Sierpnia szkolenie i warsztaty z budowanie naturalnego, szkolenie z samodzielnego wykonywania słomiaków teoria i praktyka(proszę spojrzeć na posty wcześniejsze, tam jest to szczegółowo opisane) . Będziemy kończyć saunę słomianą samonośną: tynki gliniane zewnętrzne, robienie zielonego dachu, wykończanie wnętrza, budowa ławek, podłóg, budowa pieca saunowego, itd. Potem zrelaksujemy się poprzez rytuał saunowy gdzie połączymy elementy ognia i wody, zapachów, muzyki i dotyku dzięki masażowi witkami.
Stoczki, k. Sieradza koszt około 1400zł/ osoby, szczegóły niedługo w osobnym poście)
 
8-11 września Pożegnanie Lata. Szkolenie z budownictwa naturalnego, czyli szkolenie inwestorskie (ile to kosztuje, organizacja budowy, jak się zabrać za budowę domu naturalnego, jakich błędów unikać, a potem zajęcia z projektowania słomiaka i konstrukcji i dwa dni zajęć praktycznych ze słomą, drewnem i gliną.
Stoczki, k. Sieradza koszt około 1400zł/ osoby, szczegóły niedługo w osobnym poście
 
Pierwszeństwo mają te osoby, które się szybko zapisują na maila efs@adres.pl( nie przez messengera) i wpłacają terminowo zaliczkę oraz ludzie czytający ze zrozumieniem i do końca;-)
Lubię pracować w komfortowych warunkach i uczyć osoby zdolniejsze niż średnia narodu…😁😘
A to zdjęcia z ostatniego szkolenia w czerwcu i parę zdjęć domów naturalnych, które wybudowałem.
 
Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *