1

Listopadowy update

Aloha!

Dawno już nic nie pisałem, bo jak zwykle dużo się dzieje i nie ma czasu pisanie 😉

W zeszłym tygodniu od były się warsztaty z wykończania wnętrz metodami naturalnymi, czyli tynki gliniane, dużo oleju lnianego, pracy w drewnie, robienie własnoręcznie farby wapiennej. Były też elementy artystyczne: snycerka i witraże, czyli ożywianie i nadawanie barw szarej jesiennej rzeczywistośc i;-)

Chciałem ty bardzo serdecznie podziękować obu Michałom i Marii za pomoc i ciężką pracę, dzięki Wam zrobiliśmy bardzo dużo i w EFS robi się coraz przytulniej;-)

Poza tym na bieżąco robimy panele słomiane na domek słomiany, odpowiadam na dużo zapytań o zbudowanie słomiaków w nowym roku i tutaj podpowiedź;-) Nie czytam w myślach na odległość, żeby coś wycenić to potrzebuję danych, m2 elewacji, wysokości paneli, jakie chcecie żebym zrobił. Rysunki domu bez wymiarów niewiele dają…

Wyceniam projekty gotowe, a nie wizualizacje, nie mam czasu na takie zajęcia. I gorąco zachęcam do zapoznania się z kursem na mojej stronie, oszczędzi Wam mnóstwa czasu i pieniędzy.

Na zdjęciach też widzicie najprostszy i najlżejszy zielony dach na naszej nowej wiacie, czyli EPDM i słoma na nim, za 3-4 lata skolonizują je mchy, które tam posiałem i wszystko będzie pokryte zielonym kożuszkiem;-)Jeśli komuś się marzy własny słomiaczek, to proszę o kontakt, bardzo lubię je robić;-)

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *